B-klasa » Jelenia Góra VI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kolejka 1 - 29-30 sierpnia |
LZS Pisarzowice | - | --- | |
Przyszłość Dłużyna | 0-6 | Orzeł Platerówka | 30 sierpnia, 11:00 |
Piast Czerwona Woda | 0-5 | Bazalt Sulików | 30 sierpnia, 11:00 |
Granit Gierałtów | 1-3 | Zryw Bratków | 30 sierpnia, 11:00 |
Granica Miłoszów | 4-4 | LZS Ręczyn | 30 sierpnia, 11:00 |
LZS Zaręba | 1-4 | LZS Porajów-Kopaczów | 30 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 2 - 5-6 września |
--- | - | LZS Porajów-Kopaczów | |
LZS Ręczyn | 3-3 | LZS Zaręba | 6 września, 11:00 |
Zryw Bratków | 4-0 | Granica Miłoszów | 6 września, 11:00 |
Bazalt Sulików | 7-2 | Granit Gierałtów | 6 września, 11:00 |
Orzeł Platerówka | 2-1 | Piast Czerwona Woda | 6 września, 11:00 |
LZS Pisarzowice | 1-5 | Przyszłość Dłużyna | 6 września, 15:00 |
Kolejka 3 - 12-13 września |
Przyszłość Dłużyna | - | --- | |
Piast Czerwona Woda | - | LZS Pisarzowice | 13 września, 11:00 |
Granit Gierałtów | - | Orzeł Platerówka | 13 września, 11:00 |
Granica Miłoszów | - | Bazalt Sulików | 13 września, 11:00 |
LZS Zaręba | - | Zryw Bratków | 13 września, 11:00 |
LZS Porajów-Kopaczów | - | LZS Ręczyn | 13 września, 11:00 |
Kolejka 4 - 19-20 września |
--- | - | LZS Ręczyn | |
Zryw Bratków | - | LZS Porajów-Kopaczów | |
Bazalt Sulików | - | LZS Zaręba | |
Orzeł Platerówka | - | Granica Miłoszów | |
LZS Pisarzowice | - | Granit Gierałtów | |
Przyszłość Dłużyna | - | Piast Czerwona Woda |
Kolejka 5 - 26-27 września |
Piast Czerwona Woda | - | --- | |
Granit Gierałtów | - | Przyszłość Dłużyna | |
Granica Miłoszów | - | LZS Pisarzowice | |
LZS Zaręba | - | Orzeł Platerówka | |
LZS Porajów-Kopaczów | - | Bazalt Sulików | |
LZS Ręczyn | - | Zryw Bratków |
Kolejka 6 - 3-4 października |
--- | - | Zryw Bratków | |
Bazalt Sulików | - | LZS Ręczyn | |
Orzeł Platerówka | - | LZS Porajów-Kopaczów | |
LZS Pisarzowice | - | LZS Zaręba | |
Przyszłość Dłużyna | - | Granica Miłoszów | |
Piast Czerwona Woda | - | Granit Gierałtów |
Kolejka 7 - 10-11 października |
Granit Gierałtów | - | --- | |
Granica Miłoszów | - | Piast Czerwona Woda | |
LZS Zaręba | - | Przyszłość Dłużyna | |
LZS Porajów-Kopaczów | - | LZS Pisarzowice | |
LZS Ręczyn | - | Orzeł Platerówka | |
Zryw Bratków | - | Bazalt Sulików |
Kolejka 8 - 17-18 października |
--- | - | Bazalt Sulików | |
Orzeł Platerówka | - | Zryw Bratków | |
LZS Pisarzowice | - | LZS Ręczyn | |
Przyszłość Dłużyna | - | LZS Porajów-Kopaczów | |
Piast Czerwona Woda | - | LZS Zaręba | |
Granit Gierałtów | - | Granica Miłoszów |
Kolejka 9 - 24-25 października |
Granica Miłoszów | - | --- | |
LZS Zaręba | - | Granit Gierałtów | |
LZS Porajów-Kopaczów | - | Piast Czerwona Woda | |
LZS Ręczyn | - | Przyszłość Dłużyna | |
Zryw Bratków | - | LZS Pisarzowice | |
Bazalt Sulików | - | Orzeł Platerówka |
Kolejka 10 - 7-8 listopada |
--- | - | Orzeł Platerówka | |
LZS Pisarzowice | - | Bazalt Sulików | |
Przyszłość Dłużyna | - | Zryw Bratków | |
Piast Czerwona Woda | - | LZS Ręczyn | |
Granit Gierałtów | - | LZS Porajów-Kopaczów | |
Granica Miłoszów | - | LZS Zaręba |
Kolejka 11 - 11 listopada |
LZS Zaręba | - | --- | |
LZS Porajów-Kopaczów | - | Granica Miłoszów | |
LZS Ręczyn | - | Granit Gierałtów | |
Zryw Bratków | - | Piast Czerwona Woda | |
Bazalt Sulików | - | Przyszłość Dłużyna | |
Orzeł Platerówka | - | LZS Pisarzowice |
Najbliższa kolejka 3 | |||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.